Thu. Jun 13th, 2024

Шанувальники кави добре знаються на видах зерен, що використовуються для приготування кави. Їм достатньо лише одного ковтка, щоб приблизно вказати регіон походження кави, і це не дивно, адже умови вирощування кави різні від країни до країни. Можливість використати для приготування напою зелену каву є такою, якою гріх не скористатися, адже фермери, які вирощують зерна, не завжди обсмажують їх. Тому саме зелена кава вважається такою, з якої можна приготувати унікальну каву. Якщо ви працюєте бариста, то вам варто спробувати зелену каву самому, щоб мати змогу в майбутноьому запропонувати напій з родзинкою навіть найвибагливішому клієнту. Компанія Fest coffee mission festcoffeemission.com пропонує придбання зеленої кави в зернах з ферм у різних регіонах, а також екскурсії на ці ж ферми, де ви на власні очі зможете побачити принципи етичного землеробства.

Якщо говорити про особливості вирощування кави, то кавові плантації, як правило, розташовуються біля підніжжя гір в країнах, близьких до екватора. Якщо говорити про регіони, то це:

Африка 

Батьківщиною кави вважається Ефіопія, тому смаки кави, що тут вирощують, доволі різноманітні.

Кенійська кава має яскраву кислинку та насичений фруктовий аромат. 

Танзанійська кава з регіону Кіліманджаро відома своїм яскравим і виразним смаком з фруктовими відтінками. 

Зімбабвійська кава виробляється в регіоні Східних гір і має насичений смак і солодкі нотки. 

Латинська Америка 

Природні умови Бразилії дозволяють вирощувати хороші врожаї кавових зерен арабіки в широкому асортименті: саме на бразильських фермах можна знайти як особливу каву  –  specialty або спешелті, – так і звичні комерційні сорти. Клімат Бразилії є причиною того, чому вся кава дозріває одночасно, а це означає, що збирати врожай можна машиною. 

Колумбійська кава широко відома своїми фруктовими нотками в смаку, характерною кислинкою і чудовим ароматом. 

Кава, вирощена в Коста-Ріці, має насичений і збалансований смак з м’якими нотками горіхів, шоколаду і карамелі, а чашка кави буде пахнути нотками фруктів і спецій. 

Центральна і Південна Америка 

Гондураська кава має м’який профіль з відтінками горіхів і фруктів. 

Нікарагуанська кава відрізняється середньою кислинкою і насиченими шоколадними тонами. 

Гвінейська кава – один з найпрестижніших і дорогих сортів, це кава з фруктовими і квітковими нотами.

Гватемальська кава відома різноманітністю смакових профілів. 

Для перуанської кави характерний м’який профіль з ніжними фруктовими відтінками. 

Еквадорська кава має насичений аромат і багатий смак. 

Азія

Індонезійська кава, в тому числі кава з Суматри і Балі, відома своєю щільною текстурою і нотами темного шоколаду. 

В’єтнам є найбільшим виробником кави в Південній Азії. Тут в основному вирощують робусту, яка використовується для масового виробництва кави. 

Тайська кава виробляється в північних регіонах країни. Вона має свіжі фруктові та квіткові ноти. 

Кава, що вирощується на острові Ява в Індонезії, має насичений і солодкий смак з нотками прянощів. Вважається одним з найдорожчих сортів у світі. 

Де б ви не замовляли каву, переконайтеся, що зерна обсмажені та охолоджені належним чином і зберігаються в герметичному контейнері. Зелена кава зберігає ароматичні та смакові якості довше, ніж смажені та мелені зерна.

By saitama